לוח גיר ביתי

בעבר שימשו לוחות גיר בעיקר לכתיתות בבתי הספר. עם השנים, השתכללו שיטות ההוראה ולוח הגיר הוחלף בלוח מחיק, וזה הוחלף בצגי מחשבים. תופעת התלמידים הפותרים תרגילים מתמטיים באייפד, היא תופעה רווחת כיום. אך עיצוב פנים ביתי בסגנון וינטג', יכול לכלול מגוון לוחות גיר בגוונים וסגנונות שונים, אותם ניתן לפזר ברחבי הבית למטרות שונות.

לוח גיר לתלייה על הקיר

משרד ביתי הוא המקום האידיאלי להצבת לוח קיר. ניתן להרכיבו משישה ריבועים במגוון נרחב של גוונים על פני לוחות שונים זמינים, ולתלות את הלוחות על כל הקיר, כשהם צבועים בגוונים המתאימים יותר לרישום מזכרים. יש להתחיל עם בסיס צבע לוח שחור שקונים בחנות, ואז לערבב בכמויות משתנות של גוונים לבנים, לריבועים בהירים.

החצי התחתון של הקיר צריך להיות בדיוק בגובה המתאים מבחינה פרופורציונאלית לקיר, ואותו יש לצפות בצבע ירוק שקונים בחנות. כאשר מכה שוב ההשראה, ניתן למחוק את הלוח במטלית נקייה או ספוג לח. לוחות גיר מוכנים זמינים לתלייה לכיסוי כל הקיר, להצבה מעל הכיסא, או כמתקן תצוגת אמנות. במקרה זה, גוון הלוח צריך להתאים לגוון החדר.

לוח גיר לריכוז הודעות. גוון לוח גיר המיועד לכתיבת הודעות יכול להתאים לכל מקום ולא לקירות בלבד. ניתן לצפות את הלוח בשלושה פנלים ממוסגרים ולהשעינו על מדף ליד הכניסה, כך שהוא יכול לתפקד כלוח הודעות זעיר. על מנת ליצור אפקט דומה, יש למדוד ולחתוך לחתיכות דיקט משויף, ולהחליקו למסגרות המיועדות לתמונות. לוח גיר לריכוז הודעות מתאים לצביעה בגוון כחול ים.

לוח גיר לתזכורות במטבח. לוח זה צבוע בגוונים המתאימים לגווני המטבח, וניתן להצבה על דלת המזווה, המשמשת כמקום המושלם להצבת רשימת קניות פעילה. במקרה זה, יש לטייח רק את הלוח, אך להתאים אישית את הצבע כך שישתלב בצורה חלקה עם שאר הדלת. סגנון זה עובד גם על דלתות ארונות בחדר ילדים.

מטרת לוח הגיר הביתי. לוחות גיר המפוזרים ברחבי הבית משמשים לעיצוב בסגנון מיושן כמו גם למטרות מעשיות. כך, למשל, הם יעילים במשרד הביתי, במטבח, או ככלי עזר לימודיים בחדר הילדים. הלוחות זמנים במגוון חומרים איכותיים וטבעיים, ובנוסף, מגיעים עם מגוון אביזרים נלווים, כגון גירים צבעוניים מהנים, המשתלבים היטב עם סגנון העיצוב של הבית והלוח ותורמים לחוויית השימוש בהם. לוחות גיר ביתיים מיועדים למגוון צרכים וגילאים, החל מהפעלת סדנאות ביתיות, ועד להצגת תצוגות אמנות מרהיבות, או רישום שרטוטי תכניות.

בנוסף כדאי לקרוא על:

לוחות גיר מהודרים

אפשרויות שימוש ביתי בלוחות גיר

 


עולם אביזרי העיצוב